top of page

Aktív éveink javát, egyes számítások szerint mintegy 90.000 órát töltünk munkahelyünkön. Az 1950-es évek óta tudjuk, hogy a munkahelyi jóllét, s az ebből következő teljesítmény nem csupán a fizikális környezet adottságaiból származik, hanem jelentős - egyes kutatások szerint egyenesen jelentősebb - szerepe van a pszichoszociális tényezőknek is (pl. stressz, konfliktusok, kapcsolatok, kihívások, a munkakör adottságai és elvárásai).

Coachként és trénerként vállalati partnereimet a munkavállalók jóllétének, készségeinek fejlesztése által támogatom egyéni és csoportos folyamatok során.


Coaching

A célorientált coaching beszélgetések központjában kliensem, illetve témája áll, mellyel az ülésen dolgozni szeretne. A folyamat során kérdéseimmel és integratív módszertani eszközeimmel segítem abban, hogy ő maga találja meg a számára leghatékonyabb megoldást problémájára, vagy választ kérdésére.

Miben tudok coachként segíteni?

A dinamikus, strukturált, erősen jelen és jövő fókuszú és célorientált folyamatokban a munkahelyi léttel kapcsolatos témákkal, területekkel, problémákkal, elakadásokkal dolgozunk. A folyamat célja, hogy kliensem képessé váljon helyzetének menedzselésére, mely végső soron kihatással lesz munkahelyi jóllétére, s ezáltal teljesítményére is.

Tréning (csoportos készségfejlesztés)

Munkám során nem csak egyének, hanem csoportok támogatásával is foglalkozom. A tréning, azaz a csoportos tapasztalatszerzésből eredő tanulás és készségfejlesztés módszerét változatos témákban alkalmazom, mint az együttműködés, prezentációs és kommunikációs készségek, önismeret, visszajelzés, interjú technika. Nem hiszek a "doboz-megoldásokban", hiszen egy tréning - akár csak a coaching vagy a tanácsadás akkor a leghatásosabb, ha az ügyfél igényeihez, helyzetéhez, kérdéseihez szabott.

Vállalati partnerek: Coaching, Tréning: Quote
bottom of page